Jako Gminny Komisarz Spisowy zachęcam wszystkich rolników do wypełnienia obowiązku związanego ze Spisem rolnym poprzez SAMOSPIS.

Spośród dotychczas spisanych gospodarstw rolnych w naszej Gminie ok. 30 % zrealizowało obowiązek w formie samospisu. Wszystkim rolnikom, którzy już wypełnili swój obowiązek bardzo dziękuję.

Obecnie już niemal każdy z nas dysponuje sprzętem komputerowym oraz dostępem do internetu. Pozwala to na sprawne przekazanie wymaganych danych o swoim gospodarstwie rolnym poprzez samospis, a w dobie stanu epidemii jest z pewnością bezpiecznym rozwiązaniem.

Stanowisko do samospisu jest dostępne również w Urzędzie Gmin.

Po zalogowaniu się do systemu czas na wypełnienie spisu wynosi 2 tygodnie.

W przypadku, gdy z jakiegoś powodu pojawią się trudności w uzupełnianiu danych istnieje możliwość skontaktowania się z infolinią spisową - tel. 22 279 99 99.

Jeśli jednak z jakichś powodów nie uda się skutecznie zakończyć samospisu – w dalszym ciągu istnieje możliwość spisania danych przez rachmistrza spisowego.