Miałem ogromną przyjemność spotkać się i nagrodzić rodziny, które wzięły udział w projekcie „Benefis naszej Rodziny” i uzyskały uznanie jury za stworzone prace.
Grand Prix projektu „Benefis naszej Rodziny” zdobyła rodzina Miętusów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Andrzeja Knapczyka- Ducha w Czerwiennem
Wyróżnienia zdobyły rodziny:
1. Juchasów - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Andrzeja Knapczyka-Ducha w Czerwiennem
2. Misińców - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu
3. Hosaniaków - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Podszklu.
Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Solny Gwarek” na terenie województwa małopolskiego, a jego głównym celem było skupienie aktywności na trosce o rodzinę jako fundamencie ładu społecznego.
Projekt zakładał promocję wspólnego spędzania czasu przez rodzinę, w szczególności w odniesieniu do ważnych dla rodziny rocznic/benefisów rodziny.
Projekt ten pokazał ogrom potencjału naszych rodzin. Serdecznie gratuluję zwycięskiej rodzinie Miętusów z Czerwiennego oraz wyróżnionym rodzinom: Juhasów, Misinców i Hosaniaków. Jesteście wzorem do naśladowania -

Marcin Ratułowski

Wójt Gminy Czarny Dunajec