ZAPROSZENIE

Wójt Gminy Czarny Dunajec zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania do wymiany źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych. Przedstawione zostaną zasady naboru wniosków w ramach programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Spotkanie odbędzie się 21 listopada 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 16.00 Katolickiej Szkole Podstawowej SPSK z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czerwiennem, Czerwienne 245.

Program dotacji skierowany jest do osób fizycznych, właścicieli budynków mieszkalnych, którzy planują wymianę źródeł ciepła (kotłów centralnego ogrzewania) na nowoczesne, ekologiczne źródło ogrzewania i/lub zamierzają wykonać termomodernizację swoich domów poprzez docieplenie ścian budynku, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.

Zapraszam do wzięcia udziału.