Wydarzenia Czarny Dunajec

Zapraszamy do udziału w IX Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża, który od kilku już lat odbywa się w naszej szkole.

Celem konkursu jest uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przypomnienie i upamiętnienie pieśni patriotycznych i żołnierskich nawiązujących do ważnych wydarzeń historycznych,propagowanie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych oraz rozwijanie talentów muzycznych.

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego w Odrowążu.

Przesłuchania konkursowe - 9 listopada 2021r. w sali widowiskowejCentrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu