Wydarzenia Czarny Dunajec
entrum Kultury I Promocji       Gminy Czarny Dunajec zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach „ferie na sportowo”.

Centrum Kultury I Promocji   Gminy Czarny Dunajec zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach „ferie na sportowo”.

Zapewniamy:

• Opiekę i profesjonalna kadrę Trenerów i Instruktorów sportowych z lokalnych klubów m.in. Klub Tenisa Stołowego Power Rangers, A.P. Wisła Czarny Dunajec
  • Obiekt i sprzęt sportowy (Hala Ciche, Sala Widowiskowa CKiP, Hala Czarny Dunajec, Lodowisko Czarny Dunajec)
  • Zdrową przekąskę (banan, jabłko)
  • Wodę dla każdego uczestnika
  • Upominek dla każdego uczestnika na zakończenie zajęć
  • Warsztaty Surwiwalowe do 20 os/grupa :

Dla młodszy : warsztaty w formie wycieczek, tropami zwierząt, zimowe schronienie, maskowanie w zimie, inne zajęcia edukacyjno-surwiwalowe, wspólne ognisko ( kiełbaska, pieczone jabłko, herbata )

Dla starszych : warsztaty w formie wycieczek, terenowe przeprawy zimowe, maskowanie, nocne gry terenowe, ratownictwo przedmedyczne w terenie, wyposażenie osobiste i jego dobór do warunków terenowych i wypraw, przygotowanie noclegu w terenie przygodnym, zdobywanie wody i pożywienia, wspólne ognisko ( kiełbaska, pieczone jabłko, herbata )

Nad całością czuwa profesjonalna kadra instruktorsko-opiekuńcza.