Wydarzenia Czarny Dunajec

LETNIA HALA SPORTOWA  NA LODOWISKU W CZARNYM DUNAJCU

Na hali letniej lodowiska w Czarnym Dunajcu, rozegrany został Gminny Turniej Badmintona. Zawody skierowane były do wszystkich grup wiekowych.

Turniej rozgrywany był jednocześnie na czterech boiskach.
Zawodnicy rozegrali mecze systemem grupowym „każdy z każdym”.
Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami, nagrodami rzeczowymi oraz pamiątkowymi dyplomami.
W kategorii młodszej: I m. Bartłomiej Łukaszka, II m. Andrzej Pierchlak, III m . Alan Sieradzki.
W kat. starszej: I m. Piotr Bodziony, II m. Katarzyna Bandyk, III m . Adam Winiarski.
Na koniec turnieju rozegrano mecz pokazowy w parach – dzieci vs dorośli.

Zmaganiom towarzyszyło dużo pozytywnej energii, zawodnicy wykazali się świetnymi umiejętnościami a całość zawodów przebiegała w doskonałej atmosferze połączonej z darmowym poczęstunkiem i napojami.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych, zachęcamy do aktywnego trybu życia w każdym wieku oraz liczymy na obecność w kolejnych Gminnych zawodach organizowanych przez Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec