Uprzejmie informuję, że termin uruchomienia żłobka w Czarnym Dunajcu planowany jest na luty- marzec 2023 r. Miejsc dla dzieci w wieku od 1-3 lat jest 80. Termin rekrutacji dzieci do żłobka przewidziano w okresie od 5.01.2023r. do 26.01.2023 r. Pobieranie
i składanie „Kart zgłoszenia dziecka do żłobka” wraz z załącznikami do kart będzie odbywać się w Gminnym Zespole Oświatowym w Czarnym Dunajcu, ul. Kolejowa 14a, 34-470 Czarny Dunajec. Karty zgłoszenia dziecka będzie można również pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy Czarny Dunajec, w specjalnie utworzonej do tego zakładce.

Nabór pracowników żłobka będzie otwarty i konkurencyjny. Kadra żłobka musi spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. W styczniu zostanie ogłoszony nabór na dyrektora placówki, a po jego wyłonieniu dyrektor Miejskiego Żłobka w Czarnym Dunajcu ogłosi nabór na pozostałą kadrę: (opiekun dziecka- 11 etatów, sprzątacz/sprzątaczka- 2 etaty, pomoc kuchenna- 1 etat, pielęgniarka ½ etatu). Ogłoszenia o naborze będą publikowane na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Czarny Dunajec, jak również w BIP-e.

Wysokość opłat za świadczenie usług (opieka+ wyżywienie) przez Miejski Żłobek w Czarnym Dunajcu, zostanie podana po uchwaleniu ich przez Radę Gminy Czarny Dunajec.